HistoryLab: Memory Projects for Education. Відкритий конкурс цифрових історичних проектів для участі в онлайн-лабораторії

Открытый конкурс

Период проведения 23–25 сентября

Место проведения online

Цікаво, які цифрові методи використовувати для виховання культури пам’яті?

Хочете створити освітні проекти для різних груп і цікавитесь, як зробити їх доступними в цифровому вигляді?

Маєте чудову ідею цифрового історичного проекту, але бракує лише кількох ресурсів?

Тоді подайте заявку на участь у HistoryLab. Ми шукаємо ідеї та прототипи проектів у сфері виховання культури пам’яті для різних соціальних груп.

Індивідуальні та групові проекти отримують консультації експертів зі сфери історії та культури пам’яті, медіа та дизайну, ІТ та промоушену.

Що потрібно знати?

  • HistoryLab відбудеться з 23 по 25 вересня 2022.
  • Заявки від окремих осіб та команд (до 4-х), що складаються з істориків, викладачів, працівників музеїв, представників громадських організацій, журналістів, студентів, дизайнерів та ІТ-експертів з Німеччини, Польщі, України та Молдови.
  • Майстер-класи будуть перекладатися англійською, українською, польською та румунською мовами. Консультації відбуватимуться англійською мовою (потрібне добре знання англійської мови принаймні однієї людини в команді).
  • Під час лабораторії ви зможете далі розвивати свою ідею проекту та створювати прототипи.

Що можна отримати?

  •  Ви отримуєте консультації щодо своєї ідеї від експертів та спеціалістів у сфері дизайну, програмування, управління проектами та PR.
  • Журі обере чотири-п’ять проектів-переможців, які отримають фінансову підтримку (від 2500 до 3500 євро) для завершення своїх проектів. До грудня команди-переможці працюватимуть над своїми ідеями та завершуватимуть свої продукти, які будуть опубліковані на сайті about-history.info.

Як подати заявку на участь?

Заявки для HistoryLab будуть вибрані у відкритому конкурсі. Якщо ви бажаєте взяти участь, будь ласка, заповнiть форму до 15 вересня 2022.

Організатори

Партнери Digital History Network, яка є платформою для організацій, проектів та ініціатив, які використовують цифрові медіа для аналізу історичних подій, проведення досліджень, візуалізації та представлення даних, пов’язаних з минулим. Партнери мережі розробили декілька проектів, які сприяли діалогу між мультиплікаторами історичної освітньої роботи з метою обміну думками щодо конкуруючих наративів Другої світової війни з різних точок зору та способів інтеграції інноваційних цифрових методів подання інформації в культуру пам’яті.

Проект реалізується Міжнародним центром освіти та обміну (IBB Dortmund) за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці з Національною асоціацією молодих істориків Молдови, ГО Інститут соціальних стратегій та ініціатив (Україна) та Karta Center Fund (Польща).

Contacts:

З усіх додаткових питань, будь ласка, пишіть нам

fabijanic@ibb-do.de (Німеччина)

wiknau@gmail.com (Україна)

sergiu_musteata@yahoo.com (Молдова)

a.kudelka@karta.org.pl (Польща)
 

#civilsocietycooperation

Зарегистрироваться